Mr Driving

Park Etme ve Kariyer Simülasyonu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 121 MB
  • Sürüm 1.0001
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ER Games

Mr Driving indir. Yarış Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Uzun süren anket çalışmaları sonucunda, oyuncuların en çok tercih ettiği oyun platformlarında akıllı telefonların oldukça ilgi gördüğü ve hızla artan bir grafiği ortaya çıkıyor. Doğal olarak oyun yapımcıları, mobil oyunlar hazırlıyorlar ya da mevcut oyunların mobil versiyonlarını da çıkarıyorlar. Türk yapımcılar da dünyadaki trende paralel olarak son zamanlarda mobil oyunlara eğilmiş durumdalar. Türk yapımcıların çıkardığı, mobil oyun dünyasında ilgi göreceği düşünülen bir yeni oyun da ER Games'in Mr. Driving oyunu.

Araba oyunlarından hoşlananlar için Türk yapımcılardan ER Games, Mr. Driving adıyla yayınladığı yepyeni bir oyunla oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyunculara harika bir sürüş deneyimi yaşatmayı vaat eden Mr. Driving, sizleri zorlu trafik koşullarında araba sürmeye davet ediyor. Oyunda 5 ayrı oyun modu bulunuyor.

 

1-Free Mode: Serbest mod olarak da geçen bu modda, caddelerde dilediğiniz gibi gezinebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

2-Traffic Mode: Bu modu seçtiğiniz takdirde, kendinizi bir sürü arabanın içerisinde bulacaksınız ve onlara çarpmadan yolunuzda ilerlemeye devam etmeniz gerekecek. İşin içine zorluk girdiği için, bu modda keyif almanız daha mümkün.

3-Parking Mode: Araba park etme oyunlarından hoşlananlar ayrı bir oyuna ihtiyaç duymayacaklar. Mr. Driving size bu imkanı da tanımış ve park etme modunu sizler için oyuna eklemeyi unutmamış.

4-Target Mode: Bu takip modunda, aracınızın arkasında beliren yeşil okun gösterdiği yçne doğru giderek, süre bitmeden oraya ulaşmanız gerekecek.

5-Drift Mode: Son mod olan Drift Modu, Free Modla benzer özellk gösteriyor. Burada da aracınızla istediğiniz gibi gezinebiliyorsunuz. Farkı ise araç dinamiklerinde meydana gelen değişikliklerle dilediğiniz gibi drift yapabilmeniz.


Mr Driving indir